Ferie Zimowe 2015

Fotorelacja z Ferii Zimowych 2015

W trakcie tegorocznych Ferii Zimowych, organizowaliśmy zajęcia dla wszystkich osób, które z różnych powodów pozostały w naszym mieście. Zajęcia odbywały się na Ratajach, w SP 6 i SP 18, gdzie na co dzień także prowadzimy nasze treningi.

Od najmłodszych do najstarszych

Wśród uczestników zimowych spotkań byli najmłodsi ze szkół podstawowych, ale brali także w nich udział gimnazjaliści i licealiści. Nie zabrakło również studentów i osób dorosłych.

Duże zainteresowanie

W związku ze sporym zainteresowaniem zimowymi treningami, i dużą rozpiętością wieku trenujących, zajęcia odbywały się praktycznie przez cały dzień. Do południa, organizowaliśmy czas dla uczniów szkół podstawowych. Popołudniami spotykaliśmy się z młodzieżą i dorosłymi.

Biegać, skakać, latać…

Najmłodsi na swoich zajęciach mogli sprawdzać swoje siły podczas licznych zabaw i gier sprawnościowych. Każdego dnia czekały na nich spore wyzwania, podczas których można było się zmęczyć, przeżyć przygodę, nauczyć nowych ćwiczeń a przede wszystkim dobrze się bawić i z uśmiechem wrócić do domu

Ciągła praca nad sobą

Starsi zajmowali się utrwalaniem poznanego wcześniej materiału, a codzienne zajęcia sprzyjały poprawie formy i pokazywały jak ważna jest systematyka treningu.

Podziękowania

Ferie Zimowe 2015 dobiegły końca. Wszyscy uczestnicy codziennych zimowych spotkań powrócili do swoich grup wiekowych i zaawansowania. Uczestnikom tych codziennych treningów pragniemy serdecznie podziękować.

Galeria

Newsletter

Wpisz swoje dane, aby być na bieżąco z wydarzeniami w klubie!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz