Galeria zdjęć

Karate European Championship 2017

Na zdjęciu Robert Nettmann w trakcie występu w Mistrzostwach Europy Karate S.K.I.E.F. w konkurencji KataGaleria zdjęć z Mistrzostw Europy Karate federacji S.K.I.F., które odbyły się w Czechach w miejscowości Hradec Kralove.

Karate European Championship 2017 »

Galeria zdjęć z XXII Dragon Cup

XXII Dragon Cup - Środa WielkopolskaW sobotę 12 marca w Środzie Wlkp. został rozegrany 22 Ogólnopolski Turniej Karate Dzieci i Młodzieży Dragon Cup. Turniej odbył się w nowej hali sportowej „Cobra Arena” przy SP nr 3. W imprezie wystąpiło 440 zawodników z 40 klubów - 5. województw.

Galeria z 22 Dragon Cup »

Galeria zdjęć z Nagai CUP 2015

Karate Shotokan - Nagai CUP 2015Galeria zdjęć z Turnieju Karate Shotokan „Nagai CUP”, który odbył się w Niemieckim Lipsku 11 kwietnia 2015 roku. Pierwszy raz w tej imprezie brali udział zawodnicy z Polski.

Czytaj więcej...

Galeria zdjęć z XXI Dragon Cup

Karate Shotokan - XXI Dragon CupGaleria zdjęć z 21 Ogólnopolskiego Turnieju Karate Dzieci i Młodzieży Dragon CUP, który odbyły się w Środzie Wielkopolskiej. Brało w niej udział ponad 300 zawodników z 36 klubów 4 województw.

Czytaj więcej...

Shihan Rikuta Koga w Poznaniu

Shihan Rikuta Koga czerwcowa wizyta w PoznaniuOd czwartku 28 maja do poniedziałku 2 czerwca 2014 gościł w Polsce Rikuta Koga Shihan. Przyjechał do Poznania na zaproszenie Poznańskiego Stowarzyszenia Karate Shotokan. Zapraszamy do fotorelacja z treningów.

Czytaj więcej...

Galeria z Mistrzostw Polski w stolicy kraju

Zdjęcia z X Indywidualnych Mistrzostw Polski Karate, zdjęcie: 102W sobotę 12 kwietnia na Warszawskiej Woli w OSiR przy ul. Redutowej 37 odbyły się Mistrzostwa Polski w Karate. Tego samego dnia został rozegrany Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezesa Polskiego Związku Karate. W zawodach brało udział 368 zawodników z 34 klubów.

Czytaj więcej...

Zdjęcia z egzaminu na stopnie Kyu dla osób dorosłych

Zdjęcia z egzaminu na stopnie Kyu dla osób dorosłych26 marca 2014 roku odbył się egzamin na stopnie Kyu w grupie średnio zaawansowanej dla osób dorosłych.

Czytaj więcej...

VIII Turniej o Puchar Burmistrza miasta Kościana

2014 8 turniej koscian-001Galeria zdjęć z turnieju, który odbył się 22 marca w Kościanie. Był to turniej w którym zawodnicy walczyli o punkty rankingowe do kadry Wielkopolski.

Czytaj więcej...

XX DragonCup w Środzie Wielkopolskiej

Galeria z Jubileuszowego XX Turnieju DragonCup, który odbył się w marcu w Środzie WIelkopolskiej, zdjęcie: 1Galeria zdjęć z Jubileuszowego XX Turnieju DragonCup, który odbył się 8 marca 2014 roku w Środzie Wielkopolskiej

Czytaj więcej...

Zduny - Turniej Rankingowy

Zduny - Turniej RankingowyGaleria z Turnieju Rankingowego, który odbył się w listopadzie w miejscowości Zduny

Czytaj więcej...

Newsletter

Wpisz swoje dane, aby być na bieżąco z wydarzeniami w klubie!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz