kancho kanazawa

Treningi przed startem w mistrzostwach

Przed startem w Mistrzostwach Świata, wszyscy zawodnicy mogli wziąć udział w stażach szkoleniowych. Treningi prowadzone przez japońskich mistrzów dały odpowiedzi na wiele nurtujących pytań związanych z formami, z tym jak wykonywać fragmenty, jak je interpretować i na co zwracać uwagę.

Przedstawiono na tych zajęciach także sporo kombinacji do kumite, część z nich była już znana, ale były i takie, z którymi po raz pierwszy się spotkaliśmy i które z pewnością wzbogacą codzienny trening. Wśród prowadzących zajęcia był Kancho Hirokazu Kanazawa, jego synowie Nobuaki Kanazawa i Fumishite Kanazawa, ShinjiTanaka, Ryusho Suzuki.

Był także dodatkowy czas na indywidualny trening w specjalnej hali, w której o wyznaczonych godzinach spotykali się zawodnicy z całego świata. Można tam było szlifować ostatnie szczegóły przed startem w mistrzostwach i przyglądnąć się formie innych karateków.

W trakcie tych przygotowań, można było wymienić się uwagami z instruktorem japońskim senseiem Rikuta Koga lub podpatrzyć jak prowadzi zawodników z Ameryki południowej sensei Hiroshi Ishigawa Toda

Newsletter

Wpisz swoje dane, aby być na bieżąco z wydarzeniami w klubie!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz