kancho kanazawa

Shihan Rikuta Koga w Poznaniu

Shihan Rikuta Koga czerwcowa wizyta w PoznaniuOd czwartku 28 maja do poniedziałku 2 czerwca 2014 gościł w Polsce Rikuta Koga Shihan. Przyjechał do Poznania na zaproszenie Poznańskiego Stowarzyszenia Karate Shotokan. Zapraszamy do fotorelacja z treningów.

Czytaj więcej...

Galeria z Mistrzostw Polski w stolicy kraju

Zdjęcia z X Indywidualnych Mistrzostw Polski Karate, zdjęcie: 102W sobotę 12 kwietnia na Warszawskiej Woli w OSiR przy ul. Redutowej 37 odbyły się Mistrzostwa Polski w Karate. Tego samego dnia został rozegrany Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezesa Polskiego Związku Karate. W zawodach brało udział 368 zawodników z 34 klubów.

Czytaj więcej...

Zdjęcia z egzaminu na stopnie Kyu dla osób dorosłych

Zdjęcia z egzaminu na stopnie Kyu dla osób dorosłych26 marca 2014 roku odbył się egzamin na stopnie Kyu w grupie średnio zaawansowanej dla osób dorosłych.

Czytaj więcej...

VIII Turniej o Puchar Burmistrza miasta Kościana

2014 8 turniej koscian-001Galeria zdjęć z turnieju, który odbył się 22 marca w Kościanie. Był to turniej w którym zawodnicy walczyli o punkty rankingowe do kadry Wielkopolski.

Czytaj więcej...

XX DragonCup w Środzie Wielkopolskiej

Galeria z Jubileuszowego XX Turnieju DragonCup, który odbył się w marcu w Środzie WIelkopolskiej, zdjęcie: 1Galeria zdjęć z Jubileuszowego XX Turnieju DragonCup, który odbył się 8 marca 2014 roku w Środzie Wielkopolskiej

Czytaj więcej...

Newsletter

Wpisz swoje dane, aby być na bieżąco z wydarzeniami w klubie!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz