Na zdjęciu góra słodkości przywiezione przez dzieciaki na Duży Obóz Karate

Duży Obóz 1: Dzień 10 - Łabędzi śpiew

Na zdęciu listów od człowieka w Żółtej MasceNadszedł ten dzień, podstępnie niczym złodziej w nocy. Niektórzy powiadają, że za szybko, inni cieszą się na myśl o spotkaniu z rodzicami. Te 10 dni to zawsze wielka próba czasu. W końcu wszyscy jesteśmy młodzi, a emocje to część nas samych :-)

Relacja: Duży Obóz 1 - Dzień 10 »

Duży Obóz 1: Dzień 9 - Leje jak z cebra!

Na zdjęciu Kino Letnie na Obozach KarateWstaliśmy :-) Leje jak z cebra! Umyliśmy zęby, przebraliśmy koszulki, pościeliliśmy łóżka. Leje jak z cebra! Rozruszaliśmy żuchwy na śniadaniu. Leje jak z cebra!

Relacja: Duży Obóz 1 - Dzień 9 »

Duży Obóz 1: Dzień 8 - Jeden z ostatnich

Na zdjęciu raport czystości w domkachNa porannym rozruchu wygląda na to, że prowadzący sensei Piotr i Mikołaj trenują, a dzieci jakieś takie nieobecne. To jeden z ostatnich rozruchów. Po rozruchu czas na śniadanie. W oczach nadal ogniskowa nieskończoność.

Relacja: Duży Obóz 1 - Dzień 8 »

Duży Obóz 1: Dzień 7 - Relacja na całego

Na zdjęciu ostatnie trio, któremu udało się dotrzeć do obozowiskaLegenda głosi, że jeśli postać Strachima zostanie ze snu wiecznego przebudzona, tylko postać z mitów uśpienia dokona. Sensei Kara zdaje się…

Relacja: Duży Obóz 1 - Dzień 7 cd. »

Duży Obóz 1: Dzień 7 - Bieg patrolowy 

Na zdjęciu postać z ludowych legendWszyscy jesteśmy przerażeni i siedzimy razem pilnując się na wzajem. Ten bieg patrolowy obudził coś, co powinno w mroku spać! Cicho, chyba coś nadchodzi…

Relacja: Duży Obóz 1 - Dzień 7 »

Duży Obóz 1: Dzień 6 - Normalnie niedziela

Zdjęcie z głównej ulicy Czaplinka zrobione w drodze do kościoła.Rześki poranek, 14 stopni na termometrze, szron na klacie senseia. Słońce na niebie zwiastuje… nie wiadomo co, przecież nie zajmujemy się przewidywaniami tylko karate. Szybkie śniadanie, 10 złotych kieszonkowego i wymarsz do kościoła.

Relacja: Duży Obóz 1 - Dzień 6 »

Duży Obóz 1: Dzień 5 - …z krainy deszczowców

Zdjęcie sklepiku Clean ShopPogoda jak z krainy deszczowców. Nie poddamy się bez walki. Ku uciesze dzieci i młodzieży sklepik od samego rana dobrze zaopatrzony i…

Relacja: Duży Obóz 1 - Dzień 5 »

Duży Obóz 1: Dzień 4 - Clean Shop

Na zdjęciu ekspozycja towaru w sklepiku obozowymObóz nabrał tempa. Rytm wyznacza harmonogram dnia. Treningi to pestka, dodatkowe kary w postaci „pompek” przekuwane są z uśmiechem na mięśnie. Można powiedzieć, że ekipa jest nie do zdarcia.

Relacja: Duży Obóz 1 - Dzień 4 »

Dzień 3 - Samica nosorożca

Na zdjęciu zabawka pluszowa w postaci nosorożcaPobudka, rozruch, śniadanie i poranny trening to stałe punkty naszego programu obozowego. Karatecy ćwiczą intensywnie kopnięcia i poznają nowe uderzenia. Poza salą - dzieje się!

Relacja: Duży Obóz 1 - Dzień 3 »

Duży Obóz: Dzień 2 - „Żyj, nie umieraj”

Na zdjęciu wyginające się od wiatru drzewo podczas chwilowej ulewyOd rana karatecy biegają dookoła boiska. Sensei Piotr jak zwykle próbuje się z ławką przed domkiem. Nagle podbiegają dziewczyny i składają życzenia: sensei „100 lat”, sensei „wszystkiego najlepszego”, sensei „żyj…

Relacja: Duży Obóz 1 - Dzień 2 »

Duży Obóz 1: Dzień 1 - Pierwsza sygnałówka

Na zdjęciu dzieci, które przyjechały na Duży Obóz do Starego KaleńskaA co to? Jedni ustawieni drudzy się miotają, od razu wiadomo kto jest tu nowy, a kto jest tu stałym bywalcem. Super! Kwaterujemy się w domkach. Ścielimy łóżka, rozpakowujemy torby. Dzielimy się na grupy zadaniowe. Demokratycznie nadajemy grupą nazwy. Kolacja, a po kolacji Fun!

Relacja: Duży Obóz 1 - Dzień 1 »

Newsletter

Wpisz swoje dane, aby być na bieżąco z wydarzeniami w klubie!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz