Na zdjęciu pluszowa zabawka w kształcie nosorożca

Dzień 3 - Samica nosorożca

Pobudka, rozruch, śniadanie i poranny trening to stałe punkty naszego programu obozowego. Karatecy ćwiczą intensywnie kopnięcia i poznają nowe uderzenia. Poza salą - dzieje się!

Pogoda

W końcu świeci słońce, a co za tym idzie możemy korzystać z kąpieliska, kajaków i wszelkich dodatkowych atrakcji jakich dostarcza sąsiedztwo jeziora.

Sport

Dzisiaj podczas gier i zabaw po raz pierwszy podział na wiele dyscyplin sportowych - ogólnorozwojowych. I tak koszykówka tu brylował Paweł Sperling. Tak, tak pomimo niewielkiego wzrostu, był wszędzie. Każda akcja zaczynała się lub kończyła z jego udziałem. Rzucony przez niego kosz powinien być liczony razy 10 jednak reguły gry twarde i obowiązują każdego. Piłka nożna tu dominatorów zielonego pola było więcej. Skakanka cieszy się nie mniejszym powodzeniem od piłki nożnej - tu żeńska część ma wiele do powiedzenia. Z tego co zasłyszałem rekord to 64 podskoki należący do Natalii Nettmann. Trampolina, mini golf i co jeszcze nie wiem! Oczywiście nieodzowną częścią sztuki, nieważne czy artystycznej czy sportowej, była i jest „konstruktywna krytyka”. Kiedy jedni uganiają się za „świńskim pęcherzem”, drudzy grzeją dechy i zrywają boki ze śmiechu :-) Takie życie, lub „żyj, nie umieraj” - jak kto woli!

Clean Label

Nadszedł czas na pierwsze odczyty wyników śledztwa gospodarczego. Oczywiście nie wszyscy chcą wiedzieć, nie wszyscy chcą słuchać. Te dzieciaki, które słuchały otwierały oczy ze zdziwienia. Zadawały na przykład pytania: czy chce Pan powiedzieć, że w naturalnym jogurcie truskawkowym nie ma truskawek?

Samica nosorożca

Ktoś zamoczył dzisiaj pluszaka jednego z karateków. Aby reszta obozowiczów nie miała dostępu do pluszaka położony został na górnej części naszego namiotu. Z pewnej perspektywy pluszak wyglądał jakoś dziwnie, jakby był z Elbląga czy coś :-)

Euro 2016

Czekamy z niecierpliwością na mecz Polskiej Reprezentacji w Piłce Nożnej. Barwy narodowe na policzka i ciele. Będziemy wspólnie kibicować naszym piłkarzom. Wszystkie asy w nogach naszych piłkarzy :-) Zatem opuszczam stanowisko i idę kibicować Biało-Czerwonym!

Galeria zdjęć

Newsletter

Wpisz swoje dane, aby być na bieżąco z wydarzeniami w klubie!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz