Oficjalna grafika z filmu Osmosis Jones

Dzień 4 - Clean Shop

Obóz nabrał tempa. Rytm wyznacza harmonogram dnia. Treningi to pestka, dodatkowe kary w postaci „pompek” przekuwane są z uśmiechem na mięśnie. Można powiedzieć, że ekipa jest nie do zdarcia.

Sklep z owocami

Wszystkie dzieci mają takie piękne oczy, kiedy opowiadają o słodyczach. Jednak u nas ruszyła akcja „Clean Shop”. Jesteśmy jedyną grupą na ośrodku posiadającą własny sklep z owocami. Oferta ogranicza się na chwilę obecną do jabłek i bananów. Od dzisiaj dzieci podgryzają pomiędzy regularnymi posiłkami darami natury. Kochani rodzice trzymamy za was kciuki i za kontynuację naszej akcji po obozie.

Samica nosorożca

Samica nosorożca trafiła już do swojego właściciela. Wszyscy odetchnęli z ulgą. Czasami po długim czasie rozłąki dochodzi to zobojętnienia relacji pomiędzy właścicielem a pluszakiem, jednak nie tym razem. Historia z Happy End'em. Rodziców zainteresowanych genezą „Samicy nosorożca” (wyłącznie z dużym poczuciem humoru) odsyłam do krótkich filmików ze stacji telewizyjnej MTV pod tytułem „Kurt i Albin, odcinek Samica Nosorożca”.

Telefony, telefony

Dzisiaj ten dzień - telefony do rodziców. Jedni się cieszą, inni płaczą ogólnie dużo emocji. Pozwalamy się śmiać, to też pozwalamy płakać. To wszystko jest częścią całości, którą naukowcy nazywają Homo Sapiens. Wspieramy dzieci z całych naszych sił, jednak nikt nie zastąpi tych najważniejszych, to oczywiste :-)

Kino letnie

Dzisiaj projekcja filmu Osmosis Jones. Historia dozorcy z ZOO o imieniu Frank, który zachorował na grypę. Akcja toczy się równolegle w dwóch światach, realnym ludzkim oraz wewnątrz ciała w formie animowanej kreskówki. Bohaterowie „Miasta Franka” czyli mieszkańcy ciała, muszą zmierzyć się z bezwzględnym wirusem, który atakuje ciało. Czy im się uda? Warto zobaczyć!

Dyskoteka

Jakoś tak zawsze na obozie wychodzi, że wystarczy włączyć głośniej muzykę przed snem, a dzieci zamiast snu wybierają taniec. Zdjęć z imprezy nie ma, ponieważ zabawa przeciągnęła się do późnych godzin wieczornych, kiedy rysowanie światłem staje się już nie możliwe, mogę tylko dodać, że wszyscy kołysali się w rytmie hitów dyskotekowych. Teraz, wbrew telefonicznym relacją, wszyscy przebywają w krainie wiecznych snów :-)

Galeria zdjęć

Newsletter

Wpisz swoje dane, aby być na bieżąco z wydarzeniami w klubie!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz