Na zdjęciu Okulary Prędkości

Dzień 1 - Okulary prędkości

Przyjechali i od razu z wysokiego „C”. Wchodzi M. i mówi, że w domku znalazł w lodówce jakiś serek, a na stole Okulary Prędkości. Po chwili wraca i mówi, że to jednak nie serek! Jest 23 a ja cały czas zadaję sobie pytanie co to są „Okulary Prędkości”? W sumie to nie ważne, jednak trzeba przyznać, że brzmi nieźle :-)

Projekt: Integracja

Zaczęły się wakacje na całego. Rodzice odpoczywają w domach, a dzieci odpoczywają na wolnym powietrzu. Męska część - oczywiście piłka nożna, jedni plac zabaw, inni frisbee jeszcze inni sędziują lub grają w siatkówkę.

Projekt: Słodkości i inne różności

Na początku obozu do obowiązków opiekunów należy zebranie jedzenia przywiezionego z domu. W tym roku rodzice spisali się na medal. Poza nielicznymi przypadkami i to w dodatku osób, które są z nami pierwszy raz, słodyczy u dzieci jak na receptę. Kochani rodzice świetna robota! Po Małym Obozie została u nas skrzynka słodkości, tu zaledwie kilka sztuk, o których nie ma co wspominać!

Projekt: Clean Label

Od jutra rusza sklep z pysznościami. Dzieci już nie mogą się doczekać słodkości wydawanych z okienka. Świat idzie naprzód, my także. Postanowiłem zmienić sklep Clean Label na lepiej brzmiącą, czasami tajemniczą, a czasami wręcz oczywistą nazwę Alternatywa.

Projekt: Wieczorna toaleta

Domek 23 to dosłownie „Aniołki”, miał powiedzieć sensei Lowelas, wręcz do rany przyłóż. U dziewczyn czysto jak na naszych półkach sklepowych, przypomnę, że otwieramy od jutra, a sklep sprzedaje tylko jednodniowe produkty :-) U części bez zmian, nie wiem czy to dobrze, ponieważ ich nawyki znamy, czy źle ponieważ postępów nie widać. Uważa się powszechnie, że później dojrzewają, my jednak lubimy o jeden bardziej łamiących standardy :-)

Galeria zdjęć

Newsletter

Wpisz swoje dane, aby być na bieżąco z wydarzeniami w klubie!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz