Zdjęcie z salki treningowej przed rozpoczęciem Festiwalu Kasztany 2017

Dzień 9 - Ostatecznie

Ostatecznie wszyscy wykonali swoje zadania w biegu patrolowym ciesząc się nowiutką koszulką z napisem Karate, model 2017. Koszulki można także nabyć w sieciach sklepów Pewex i Baltona 20 lat temu.

Turniej Karate

Na ostatnim treningu rozegrany został turniej kumite w którym ostatecznie wygrali lepsi pokonując słabszych :-)

Urodziny i imieniny czyli jubilat i solenizant inaczej

Dzisiaj tylu solenizantów i jubilatów, że nie jestem w stanie tego zliczyć. Ogólnie zabawa na całego! Przyszło wielu gości, i jak to w życiu, usiedli, popili, pojedli, sprzątanie ostatecznie pozostało dla organizatora :-)

Festiwal Kasztany

Pierwszy raz w historii naszych obozów odbył się Festiwal Kasztany 2017. Konkurs podzielony został na pięć kategorii: Szuszfol, Brynkot, Kabel, Gaduła oraz Beneton. Etymologia tych słów pozostanie naszą słodką najpilniej strzeżoną tajemnicą tak samo jak lista nominowanych oraz zwycięzców. Komisja składająca się z instruktorów, reżyserów kina akcji oraz kierowników zamieszania na specjalnym zgromadzeniu typowała, aby ostatecznie wskazać tę jedną, jedyną osobę. Relacja emocjonalna na wzór Golum - pierścień, nos - pięść, albo inaczej, a może chodziło o pieniądze tego nie wiem lub nie powiem. Wszyscy wiedzą o co chodzi, rodzice nie muszą!

Zielona noc

Ostatecznie zieloną noc spędziliśmy na zielonej macie, oglądając film Bella i Sebastian. Po projekcji wszyscy owinęli się w śpiwory i obudzili dnia następnego.

Galeria zdjęć

Newsletter

Wpisz swoje dane, aby być na bieżąco z wydarzeniami w klubie!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz