kancho kanazawa

Duży Obóz 1: Dzień 10 - powrót - autobus już ruszył

Właśnie rusza wesoły autobus do Poznania. Liczymy zatem 3,5h do 4h jazdy. Na pokładzie jest Sensei Miki (517-488-566). 
Paweł i Michał Długosz, Kacper Bociański, Eryk Generowicz i Staszek Urbański jadą busem z opiekunami Erykiem (690-132-000) i Frankiem (536-563-168) - można dzwonić odnośnie sytuacji na trasie - oni mogą być troszkę wcześniej. 

Czytaj więcej...

Duży Obóz 1: Dzień 9 - Gorączka, Złote Kasztany i.... "koniec imperium"

2019 D1 Relacja Dzien9 1Dzisiejszej nocy dostałem wysokiej gorączki i nie byłem w stanie uczestniczyć w porannym rozruchu. Byłem święcie przekonany, że umrę, gdy nagle przypomniało mi się, że mamy w naszym domku osiem kartonów z lekami od rodziców dla naszych dzieci i pomyślałem, że chyba nikt się nie obrazi jak podprowadzę komuś jedną tabletkę czy dwie. Gdy wszyscy rano zebrali się pod naszym domkiem, leżałem zawinięty w koc z zamkniętymi oczami i rejestrowałem uchem wszystkie rozmowy, które toczyły się na zewnątrz.

Czytaj więcej...

Duży Obóz 1: Dzień 8 - Bitwa o flagę, sosna i kino letnie

2019 D1 Relacja Dzien8 1Dzisiejszą relację zacznę od dobrej rady
Jeśli kiedykolwiek na wakacjach wyjdzie wam coś na nosie i będziecie nosić się z zamiarem wyjścia do pielęgniarki aby zapytać ze łzami w oczach, czy to nie nowotwór i czy ta rzecz nie zagraża waszemu życiu, sprawdźcie proszę najpierw czy to nie jest pryszcz. (To tylko taka mała dygresja).

Czytaj więcej...

Duży Obóz 1: Dzień 7 - Bitwa której nie było i inne zjawiska

2019 D1 Relacja Dzien7 1Obserwując dzisiejszą grę wojenną w roli arbitra nasuwały mi się dwa cytaty z filmu REJS.

Czytaj więcej...

Duży Obóz 1: Dzień 6 - Ania B.

2019 D1 Relacja Dzien6 1Wczoraj wieczorem zaniepokojeni rodzice Ani B. zwrócili się do nas z pytaniem, czy ich córka jest na obozie, ponieważ nie widać jej na żadnym ze zdjęć z obozu.

Czytaj więcej...

Duży Obóz 1: Dzień 5 - krótka noc, długi dzień

2019 D1 Relacja Dzien5 1Dzisiejszy dzień dla sporej grupy osób biorących udział w rozruchu rozpoczął się od wejścia do jeziora. Niektóre osoby nie wiedzieć czemu wchodziły do wody w całych ubraniach razem z bluzami dresowymi. Był to najprawdopodobniej skutek uboczny oglądania filmu do późnych godzin wieczornych. Byli też tacy, co po kąpieli na hasło instruktorów „ubrać się w kimono” szli w kimono i zasypiali na plaży.

Czytaj więcej...

Duży Obóz 1: Dzień 4 - Los na loterii

2019 D1 Relacja Dzien4 5Z samego rana gruchnęła wiadomość przenoszona pocztą pantoflową, że niektóre ptaszki w lesie ćwierkają o przyjeździe sanepidu do ośrodka. Zaraz po rozruchu porannym została wprowadzona akcja „ORDNUNG”. W ruch poszły zmiotki, szufelki, wiadra z wodą a nawet miotła, na której zazwyczaj lata taka jedna baba: Jaga.

Czytaj więcej...

Duży Obóz 1: Dzień 3 - bieg australijski oraz supermoce

2019 D1 Relacja Dzien3 5Od dnia wczorajszego jesteśmy bogatsi o wiedzę, że „jak ktoś jest szybki w komiksach to zostawia za sobą jakieś przecięcia powietrza albo ogień”.  Zdanie to, wypowiedziane przez jednego z członków obozu zaczęło nas nurtować do tego stopnia, że postanowiliśmy je sprawdzić. Z samego rana po śniadaniu zorganizowany został słynny, prestiżowy, wyczekiwany od roku „bieg australijski”.

Czytaj więcej...

Duży Obóz 1: Dzień 1 & 2 - wymiana turnusów i rozgrzewka "komórek"

2019 D1 Relacja Dzien1Wymiana turnusów przypomina trochę napad na bank (zwłaszcza, jeśli już na samym początku operacji, zaraz po zebraniu pieniędzy i telefonów trzeba radzić sobie z policją). Należy w umiejętny, zdecydowany sposób dyrygować całą grupą, zachować maksymalną koncentrację i zapanować nad wszechogarniającym chaosem wykonując wiele rzeczy symultanicznie. 

Czytaj więcej...

Wyczekiwana przez wszystkich relacja z Małego Obozu!

Czas rozpocząć okres zabaw letnich w Starym Kaleńsku! Najmłodsza grupa coś wam opowie na ten temat!

 

Relacja: Mały Obóz - Dzień 1 »

Newsletter

Wpisz swoje dane, aby być na bieżąco z wydarzeniami w klubie!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz