kancho kanazawa

Formularz zgłoszeniowy na obozy letnie 2024

Rejestracja na obozy karate 2024

Czytaj więcej...

Zgłoszenie na obozy letnie 2024 i sposoby płatności

Terminy, rejestracja i wiele więcej informacji dotyczących wyjazdów na Obozy Letnie 2024. Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi materiałami.

Czytaj więcej...

Zgłoszenie na obozy letnie 2023 i sposoby płatności

Terminy, rejestracja i wiele więcej informacji dotyczących wyjazdów na Obozy Letnie 2023. Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi materiałami.

Zgłoszenie i płatności »

Formularz zgłoszeniowy na obozy letnie 2023

Rejestracja na obozy karate 2023

Czytaj więcej...

Najczęściej zadawane pytania

Co spakować na obóz, gdzie będzie zbiórka, czy mogę zażądać faktury VAT, czy dziecko może zabrać ze sobą leki? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz tutaj.

Najczęściej zadawane pytania »

Zgłoszenie na obozy letnie 2022 i sposoby płatności

Terminy, rejestracja i wiele więcej informacji dotyczących wyjazdów na Obozy Letnie 2022. Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi materiałami.

Zgłoszenie i płatności »

Formularz zgłoszeniowy na obozy letnie 2023

Rejestracja na obozy karate 2023

Czytaj więcej...

Zgłoszenie na obozy letnie 2021 i sposoby płatności

Terminy, rejestracja i wiele więcej informacji dotyczących wyjazdów na Obozy Letnie 2021. Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi materiałami.

Zgłoszenie i płatności »

Zgłoszenie na obozy letnie 2020 i sposoby płatności

Terminy, rejestracja i wiele więcej informacji dotyczących wyjazdów na Obozy Letnie 2020. Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi materiałami.

Zgłoszenie i płatności »

Duży Obóz 1: Dzień 10 - powrót - autobus już ruszył

Właśnie rusza wesoły autobus do Poznania. Liczymy zatem 3,5h do 4h jazdy. Na pokładzie jest Sensei Miki (517-488-566). 
Paweł i Michał Długosz, Kacper Bociański, Eryk Generowicz i Staszek Urbański jadą busem z opiekunami Erykiem (690-132-000) i Frankiem (536-563-168) - można dzwonić odnośnie sytuacji na trasie - oni mogą być troszkę wcześniej. 

Czytaj więcej...

Duży Obóz 1: Dzień 9 - Gorączka, Złote Kasztany i.... "koniec imperium"

2019 D1 Relacja Dzien9 1Dzisiejszej nocy dostałem wysokiej gorączki i nie byłem w stanie uczestniczyć w porannym rozruchu. Byłem święcie przekonany, że umrę, gdy nagle przypomniało mi się, że mamy w naszym domku osiem kartonów z lekami od rodziców dla naszych dzieci i pomyślałem, że chyba nikt się nie obrazi jak podprowadzę komuś jedną tabletkę czy dwie. Gdy wszyscy rano zebrali się pod naszym domkiem, leżałem zawinięty w koc z zamkniętymi oczami i rejestrowałem uchem wszystkie rozmowy, które toczyły się na zewnątrz.

Czytaj więcej...

Duży Obóz 1: Dzień 8 - Bitwa o flagę, sosna i kino letnie

2019 D1 Relacja Dzien8 1Dzisiejszą relację zacznę od dobrej rady
Jeśli kiedykolwiek na wakacjach wyjdzie wam coś na nosie i będziecie nosić się z zamiarem wyjścia do pielęgniarki aby zapytać ze łzami w oczach, czy to nie nowotwór i czy ta rzecz nie zagraża waszemu życiu, sprawdźcie proszę najpierw czy to nie jest pryszcz. (To tylko taka mała dygresja).

Czytaj więcej...

Duży Obóz 1: Dzień 7 - Bitwa której nie było i inne zjawiska

2019 D1 Relacja Dzien7 1Obserwując dzisiejszą grę wojenną w roli arbitra nasuwały mi się dwa cytaty z filmu REJS.

Czytaj więcej...

Duży Obóz 1: Dzień 6 - Ania B.

2019 D1 Relacja Dzien6 1Wczoraj wieczorem zaniepokojeni rodzice Ani B. zwrócili się do nas z pytaniem, czy ich córka jest na obozie, ponieważ nie widać jej na żadnym ze zdjęć z obozu.

Czytaj więcej...

Duży Obóz 1: Dzień 5 - krótka noc, długi dzień

2019 D1 Relacja Dzien5 1Dzisiejszy dzień dla sporej grupy osób biorących udział w rozruchu rozpoczął się od wejścia do jeziora. Niektóre osoby nie wiedzieć czemu wchodziły do wody w całych ubraniach razem z bluzami dresowymi. Był to najprawdopodobniej skutek uboczny oglądania filmu do późnych godzin wieczornych. Byli też tacy, co po kąpieli na hasło instruktorów „ubrać się w kimono” szli w kimono i zasypiali na plaży.

Czytaj więcej...

Duży Obóz 1: Dzień 4 - Los na loterii

2019 D1 Relacja Dzien4 5Z samego rana gruchnęła wiadomość przenoszona pocztą pantoflową, że niektóre ptaszki w lesie ćwierkają o przyjeździe sanepidu do ośrodka. Zaraz po rozruchu porannym została wprowadzona akcja „ORDNUNG”. W ruch poszły zmiotki, szufelki, wiadra z wodą a nawet miotła, na której zazwyczaj lata taka jedna baba: Jaga.

Czytaj więcej...

Duży Obóz 1: Dzień 3 - bieg australijski oraz supermoce

2019 D1 Relacja Dzien3 5Od dnia wczorajszego jesteśmy bogatsi o wiedzę, że „jak ktoś jest szybki w komiksach to zostawia za sobą jakieś przecięcia powietrza albo ogień”.  Zdanie to, wypowiedziane przez jednego z członków obozu zaczęło nas nurtować do tego stopnia, że postanowiliśmy je sprawdzić. Z samego rana po śniadaniu zorganizowany został słynny, prestiżowy, wyczekiwany od roku „bieg australijski”.

Czytaj więcej...

Duży Obóz 1: Dzień 1 & 2 - wymiana turnusów i rozgrzewka "komórek"

2019 D1 Relacja Dzien1Wymiana turnusów przypomina trochę napad na bank (zwłaszcza, jeśli już na samym początku operacji, zaraz po zebraniu pieniędzy i telefonów trzeba radzić sobie z policją). Należy w umiejętny, zdecydowany sposób dyrygować całą grupą, zachować maksymalną koncentrację i zapanować nad wszechogarniającym chaosem wykonując wiele rzeczy symultanicznie. 

Czytaj więcej...

Wyczekiwana przez wszystkich relacja z Małego Obozu!

Czas rozpocząć okres zabaw letnich w Starym Kaleńsku! Najmłodsza grupa coś wam opowie na ten temat!

 

Relacja: Mały Obóz - Dzień 1 »

Terminy wyjazdów na obozy letnie 2019

Mały Obóz wyjeżdża z Poznania 17.08 (sobota), zbiórka o godzinie 9:30 na parkingu przy Hospicjum i Pasażu Handlowym na os. Rusa w Poznaniu
Duży Obóz 1 (D1) wyjeżdża z Poznania 20.08 (wtorek), zbiórka o godzinie 9:30 na parkingu przy Hospicjum i Pasażu Handlowym na os. Rusa w Poznaniu

Terminy wyjazdów »

Newsletter

Wpisz swoje dane, aby być na bieżąco z wydarzeniami w klubie!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz