Obozy Letnie Karate - Stare Kaleńsko 2018

Obozy Letnie Karate 2018

Od wielu lat nasze Stowarzyszenie organizuje letnie wyjazdy dla uczestników zajęć karate. Podobnie będzie w trakcie tegorocznych wakacji. W sprawdzonym na przestrzeni lat ośrodku w Starym Kaleńsku, zorganizujemy obozy dla poszczególnych grup wiekowych i zaawansowania.

Obozy Letnie dla najmłodszych - „Mały Obóz”

Pierwszy termin naszych wyjazdów kierujemy dla najmłodszych, czyli dla dzieci od klasy 0 do klasy II Szkoły Podstawowej. Większość uczestników tego obozu będzie po raz pierwszy na wyjeździe samemu, bez rodziców i opiekunów. Dla tej grupy organizujemy "Mały Obóz" (MO), który trwa cztery dni. Odpowiedni czas jak na pierwsze rozłąki ale i dobry na zasmakowanie pierwszych, samodzielnych letnich przygód.

„Duży Obóz 1”

Dla uczniów od klas III do klas VI, proponujemy dziesięciodniowy „Duży Obóz 1” (DO1). Kierowany on jest dla osób z grup starszych i bardziej zaawansowanych. Wśród nich jest wiele osób, które uczestniczyły w poprzednich latach w „Małym Obozie”.

„Duży Obóz 2”

Mamy też propozycję dla osób z klas VI, gimnazjalnych, licealnych i studentów. Czyli dla zawodników znających się na wzajem od lat, mających na swoim koncie wiele wyjazdów organizowanych przez nasze stowarzyszenie. Ich zaawansowanie jest już dosyć wysokie, a czas na wyjeździe będzie bardziej wymagający. Dla nich organizujemy „Duży Obóz 2” (DO2).

Spotkanie organizacyjne z rodzicami

Termin spotkania informacyjnego dotyczącego wyjazdu na obóz podamy na stronie internetowej, a także wyślemy pocztą elektroniczną osobom zarejestrowanym w systemie „Newsletter”.

Terminy obozów

 Terminy obozów
Mały Obóz (MO)
Dla dzieci z klas 0-2 Szkoły Podstawowej
23.06 – 26.06.2018
Duży Obóz 1 (D1)
Dla dzieci i młodzieży z klas 3-6 Szkoły Podstawowej
26.06 – 05.07.2018
Duży Obóz 2 (D2)
Dla młodzieży szkół średnich i wyższych.
25.08 – 31.08.2018

Newsletter

Wpisz swoje dane, aby być na bieżąco z wydarzeniami w klubie!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz