kancho kanazawa

Shihan Rikuta Koga w Poznaniu

W dniach od 16 do 18 grudnia 2022 odbędzie się kolejny staż karate organizowany przez nasze stowarzyszenie. Gościem i prowadzącym zajęcia będzie japoński instruktor shihan Koga Rikuta.

Czytaj więcej...

Kancho Nobuaki Kanazawa i Shihan Rikuta Koga w Poznaniu

kanazawaKancho Nobuaki Kanazawa i Shihan Rikuta Koga kolejny raz będą gościli w naszym kraju na zaproszenie Poznańskiego Stowarzyszenia Karate Shotokan. Zajęcia z nimi będą się odbywały od 18 do 20 października.

Kancho Kanazawa w Poznaniu »

Rozpoczynamy sezon 2018/2019

Informujemy, kiedy i dla jakich grup rozpoczynają się zajęcia w nadchodzącym roku szkolnym...

Czytaj więcej...

XXVIII Leszczyńskie Mistrzostwa Karate

GrandPrixHradecKralove m 1W sobotę 9 czerwca 2018 roku w Lesznie, zostałe rozegrane XXVIII Mistrzostwa w Karate o puchar Prezydenta tego miasta.Grupa młodych zawodników i zawodniczek z PSKS dotarła na zawody z "małym opóźnieniem". Fakt ten wprowadził trochę zamieszania i niektórym ich konkurencje skończyły się przed dotarciem na zawody.

Czytaj więcej...

Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2018 w Kleszczewie

GrandPrixHradecKralove m 1W sobotę 12 maja 2018 roku w wielkopolskim Kleszczewie zostały rozegrane Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w karate.

Czytaj więcej...

Relacja z turnieju międzynarodowego Grand Prix Hradec Kralove 2018

GrandPrixHradecKralove m 1Czeski Hradec Kralowe kolejny raz był gospodarzem międzynarodowego otwartego turnieju Karate Shotokan. Zawody odbyły się w dniach 28-29 kwietnia 2018 roku.

Czytaj więcej...

Kancho Nobuaki Kanazawa i Shihan Rikuta Koga w Poznaniu

Na zdjęciu Nobuaki Kanazawa oraz Robert Nettmann podczas treninguW dniach od 7 do 14 listopada tego roku, będziemy gościć dwóch znakomitych japońskich instruktorów, Kancho Nobuaki Kanazawa oraz Shihan Rikuta Koga.

Kancho Kanazawa w Poznaniu »

Nowe "Tatami" – nowe maty treningowe

Na zdjęciu adepci karate podczas zajęć Małej Akademii KarateW imieniu Zarządu Poznańskiego Stowarzyszenia Karate Shotokan, pragniemy serdecznie podziękować Wszystkim Osobą, które wsparły nasz klub finansowo, przekazując swój 1% podatku na naszą działalność.

Nowe „Tatami” »

Newsletter

Wpisz swoje dane, aby być na bieżąco z wydarzeniami w klubie!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz