kancho kanazawa

Zawody Karate w Wałczu

W miniony weekend, tj od 29 listopada do 1 grudnia 2013, zawodnicy Poznańskiego Stowarzyszenia Karate Shotokan, stanęli do kolejnego sprawdzianu przed Mistrzostwami Europy karate S.K.I.F., które odbędą się w maju 2014 w Niemczech. Impreza odbyła się w Centralnym Ośrodku Sportu, Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu.

Czytaj więcej...

Turniej rankingowy w Zdunach

Jeden z ostatnich turniejów w tym sezonie. Tegoroczny sezon startów w zawodach karate powoli dobiega końca. Na terenie kraju została rozegrana jedna z ostatnich imprez sportowych, w których zawodniczki i zawodnicy mogli sprawdzić swój tegoroczny poziom.

Czytaj więcej...

Krotoszyn - XI Mistrzostwa Wielkopolski

W sobotę 9 listopada br. w Krotoszynie odbyły się XI Mistrzostwa Wielkopolski w karate, pod patronatem Wielkopolskiego Związku Karate i Polskiej Federacji Karate Sportowego. Organizatorem zawodów była Akademia Sportów Walki NIPPON w Krotoszynie. W zawodach brało udział 300 zawodników z 27 klubów z Wielkopolski, Dolnego Śląska, Opolszczyzny.

Czytaj więcej...

Środa Wielkopolska - Drużynowe Mistrzostwa Polski i Puchar Polski w Karate

Drużynowe Mistrzostwa Polski i Puchar Polski w Karate zostały rozegrane 21 września 2013 roku w Środzie Wlkp. Zawody organizował Polski Związek Karate Fudokan. Impreza odbyła się w dwóch formułach, klasycznej, typowej dla zawodników "Fudokanu" i wolnej, w której brali udział zawodnicy objęci przepisami "karate sportowego".

Czytaj więcej...

Newsletter

Wpisz swoje dane, aby być na bieżąco z wydarzeniami w klubie!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz