kancho kanazawa

Wiadomość o stażu z Japońskimi instruktorami

Kancho Nobuaki Kanazawa w Poznaniu Staż rozpocznie się 4 listopada (środa) i będzie trwał do 8 listopada (niedziela) a osobami, które go poprowadzą to Kancho Nobuaki Kanazawa 7 Dan oraz Shihan Rikuta Koga 8 Dan.

Wiadomość o stażu z Japońskimi instruktorami »

Kancho Nobuaki Kanazawa w Poznaniu

Kancho Nobuaki Kanazawa w PoznaniuDługo oczekiwany przez karateków Poznańskiego Stowarzyszenia Karate Shotokan, Kancho Nobuaki Kanazawa przyjeżdża do Poznania.

Kancho Nobuaki Kanazawa w Poznaniu »

Wznowienie zajęć karate w sezonie 2015/2016

Na zdjęciu grupa zaawansowana podczas treningu KataInformujemy, że wznawiamy po przerwie wakacyjnej zajęcia karate. Wszystkie grupy rozpoczynają swoje treningi od 7 września (poniedziałek) 2015. Dni i godziny zajęć pozostają bez zmian, zarówno w grupach najmłodszych jak i starszych. Drobne przejścia z grupy do grupy będziemy uzgadniać już po rozpoczęciu naszych spotkań.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny 507 14 53 63

Informacja dla osób jadących na sierpniowy obóz D2

Logo - Obozy Letnie KarateJuż tylko tydzień nas dzieli do ponownego wspólnego wyjazdu na obóz do Starego Kaleńska. Podajemy istotne informacja dotyczące właśnie tego wyjazdu.

Czytaj więcej...

Rikuta Koga Shihan w Poznaniu

Shihan Rikuta Koga czerwcowa wizyta w PoznaniuW dniach od 19 do 21 czerwca będzie przebywał w naszym mieście, sensei Rikuta Koga. Jest japońskim instruktorem, na co dzień mieszkający i prowadzący zajęcia w Szwajcarii, a także trenującym kadrę tego kraju.

Czytaj więcej...

Nagai CUP 2015

Karate Shotokan - Nagai CUP 2015W Niemieckim Lipsku 11 kwietnia 2015 roku, odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Shotokan „Nagai CUP”. W imprezie brali udział zawodnicy z czterech państw europejskich: Szwajcarii, Austrii, Polski i gospodarzy Niemiec.

Czytaj więcej...

Relacja z XXI turnieju Dragon CUP

Karate Shotokan - XXI Dragon CupW ostatni weekend 7 marca 2015 roku odbyła się jedna z najstarszych imprez karate w Polsce. Był to 21 Ogólnopolski Turniej Karate Dzieci i Młodzieży Dragon CUP.

Czytaj więcej...

Finał ART wsparcia

W czerwcu ubiegłego roku, grupa młodych artystów, w większości studentów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, zorganizowała wystawę swoich prac.

Czytaj więcej...

Newsletter

Wpisz swoje dane, aby być na bieżąco z wydarzeniami w klubie!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz