Poznańskie Stowarzyszenie Karate Shotokan

Finał ART wsparcia

W czerwcu ubiegłego roku, grupa młodych artystów, w większości studentów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, zorganizowała wystawę swoich prac. Wystawa miała miejsce w "Zielonej Werandzie", jednym z bardzo popularnych wśród poznaniaków i gości odwiedzających nasze miasto, lokali na poznańskiej starówce.

Aukcja dzieł artystów

Finałem kilkudniowej wystawy, była aukcja dzieł artystów, a środki zdobyte z niej, planowano przeznaczyć na zakup mat treningowych dla zawodniczek i zawodników PSKS.

Nowe Tatami

Dzięki wsparciu autorów prac i dużemu zaangażowaniu samych zawodników Poznańskiego Stowarzyszenia w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia, udało się zebrać odpowiednią kwotę pieniędzy i zakupić planowane maty "TATAMI". Od stycznia 2015 roku, część karateków może już korzystać z zakupionego „sprzętu”. Na razie są to zawodnicy "Małej Akademii Karate", ale planowany jest zakup kolejnych zestawów mat, na których będą mgli trenować inni członkowie naszych zajęć.

Podziękowanie

Zarząd Poznańskiego Stowarzyszenie Karate Shotokan, pragnie serdecznie podziękować pomysłodawcom, artystom, zawodnikom PSKS, właścicielom „Zielonej Werandy”, gościom wystawy i wszystkim zaangażowanym osobą w całe to bardzo miłe przedsięwzięcie.

Newsletter

Wpisz swoje dane, aby być na bieżąco z wydarzeniami w klubie!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz