Poznanskie Stowarzyszenie Karate Shotokan

Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2018 w Kleszczewie

GrandPrixHradecKralove m 1W sobotę 12 maja 2018 roku w wielkopolskim Kleszczewie zostały rozegrane Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w karate.

więcej »

Relacja z turnieju międzynarodowego Grand Prix Hradec Kralove 2018

GrandPrixHradecKralove m 1Czeski Hradec Kralowe kolejny raz był gospodarzem międzynarodowego otwartego turnieju Karate Shotokan. Zawody odbyły się w dniach 28-29 kwietnia 2018 roku.

więcej »

Kancho Nobuaki Kanazawa i Shihan Rikuta Koga w Poznaniu

Na zdjęciu Nobuaki Kanazawa oraz Robert Nettmann podczas treninguW dniach od 7 do 14 listopada tego roku, będziemy gościć dwóch znakomitych japońskich instruktorów, Kancho Nobuaki Kanazawa oraz Shihan Rikuta Koga.

Kancho Kanazawa w Poznaniu »

Nowe "Tatami" – nowe maty treningowe

Na zdjęciu adepci karate podczas zajęć Małej Akademii KarateW imieniu Zarządu Poznańskiego Stowarzyszenia Karate Shotokan, pragniemy serdecznie podziękować Wszystkim Osobą, które wsparły nasz klub finansowo, przekazując swój 1% podatku na naszą działalność.

Nowe „Tatami” »

Kancho Kanazawa w Poznaniu

Na zdjęciu Nobuaki Kanazawa oraz Robert Nettmann podczas treninguW listopadzie 2016 do Poznania przyleci Kancho Nobuaki Kanazawa. Jest nam ogromnie miło gościć karatekę, mistrza i nauczyciela tego formatu w naszym klubie po raz kolejny.

Kancho Kanazawa w Poznaniu »

We wrześniu treningi trzy razy w tygodniu

Na zdjęciu grupa zaawansowana podczas treningu KataInformujemy, że w miesiącu wrześniu wszyscy uczestnicy naszych zajęć w SP18 na os. Armii Krajowej mogą przychodzić trzy razy w tygodniu w poniedziałek, wtorek, środę na godz. 20.00. Zajęcia czwartkowe wznowimy w październiku podobnie jak zajęcia Małej Akademii. Do października zrobimy podziały w grupach i wrócimy do zajęć poniedziałkowo-środowych I wtorkowo-czwartkowych.

Wznowienie zajęć karate w sezonie 2016/2017

Na zdjęciu grupa zaawansowana podczas treningu KataInformujemy, że wznawiamy po przerwie wakacyjnej zajęcia karate. Wszystkie grupy rozpoczynają swoje treningi od 7 września (środa) 2016. Dni i godziny zajęć pozostają bez zmian, zarówno w grupach najmłodszych jak i starszych. Drobne przejścia z grupy do grupy będziemy uzgadniać już po rozpoczęciu naszych spotkań.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny 507 14 53 63

Rikuta Koga Shihan w Poznaniu

Shihan Rikuta Koga czerwcowa wizyta w PoznaniuW dniach od 13 do 15 maja, z kolejną wizytą w naszym mieście, będzie przebywał sensei Rikuta Koga. Na co dzień prowadzący zajęcia w Szwajcarii.

więcej »

Newsletter

Wpisz swoje dane aby być na bieżąco z wydarzeniami w klubie!