Grupa zaawansowana

Dzień 3 - kajaki

Dzień rozpoczęliśmy – jak nakazuje ramowy program dnia – rozruchem porannym. Dzieciaki delikatnie się zbiegały, ponaciągały i wygimnastykowały.

Zadanie specjalne

Młodzi karatecy wcześniej podzieleni na tzw. grupy do zadań specjalnych dostali pierwsze zadanie. Każda z drużyn ma 3 dni na zmontowanie teledysku (choreografii) do wybranego utworu muzycznego (same hity). Grupa opiekunów, przekonana o własnych talentach muzycznych i wyczuciu rytmu nie wyklucza wzięcia udziału w tym zadaniu.

Ciężki fizyczny trening

Jak co dzień odbyły się dwa niezwykłe treningi, z podziałem na grupy wedle zaawansowania prowadzone przez sensei Tyśkę i Karolinę („starszaki”) oraz kierowane przez sensei Mikiołaja i Tomka (młodsi). Zajęcia odbywały się na oddzielnych dojo, były dostosowane do wieku i umiejętności.*

Kajakiem po jeziorze

Między treningami, korzystając z pięknej pogody wybraliśmy się na kajaki i rowery wodne. Radości było tyle co glonów na tafli jeziora, które swoją drogą stały się przelotną maskotką wyprawy, lądującą niepostrzeżenie na głowach, plecach i kajakach uczestników wycieczki.

Pliki do pobrania

Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości z trzeciego dnia obozu - pobierz plik

Newsletter

Wpisz swoje dane, aby być na bieżąco z wydarzeniami w klubie!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz