Obozy Letnie Karate 2014 - Duży Obóz 1

Dzień 6 - występy zespołów

Ze względu na nocną imprezę oraz mając na uwadze fakt, że jest niedziela, poranny rozruch został odwołany, co za tym idzie, obozowicze mogli się porządnie wyspać. Ów przedłużony wypoczynek pozwolił młodym karatekom naładować akumulatory przed długą wędrówką do Czaplinka na niedzielną mszę. I rzeczywiście obozowicze sprawili się fantastycznie, maszerowali jak szaleni. Na miejsce dotarli z półgodzinnym zapasem czasu. Niektórzy wykorzystali go na spałaszowanie lodów, inni łapczywie chłonęli otoczenie zajadle dyskutując na różne tematy. Po mszy, naszą niedzielną brygadę czekało kolejne 9 km wędrówki. Co to dla nich! Drogę powrotną pokonali idąc na boso na wzór hobbitów (hipisów?:))

Plaża i kąpiele

Kolejny słoneczny pozwolił nam utrzymać w zwyczaj co najmniej podwójnej kąpieli w jeziorze, odbył się również popołudniowy trening. Humory dopisywały, część treningu „starszaków” poprowadzili Janek, Wojtek i Kuba Kurczewski parodiując sensei Tysię i Karolinę.

Występy zespołów

Po kolacji, młodzież miała okazję wykazać się tenecznie. Otóż nadszedł czas, by „grupy do zadań specjalnych” zaprezentowały przygotowywane od piątku układy taneczne. Zespoły zaprezentowały się fantastycznie, całość została udokumentowana. Kadra zastanawia się czy nie podesłać nagrań do kolejnej edycji „Mam talent”. W nagrodę za wspaniałe show zafundowaliśmy dzieciakom kolejną projekcję z cyklu „kino bambino”

Pliki do pobrania

Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości z szóstego dnia obozu - pobierz plik

Newsletter

Wpisz swoje dane, aby być na bieżąco z wydarzeniami w klubie!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz