Obozy Letnie Karate - Stare Kaleńsko 2015

Zdjęcia z Dużego Obozu

Ikona do pobrania zdjęć z Dużego Obozu 2015Zdjęcia z Dużego Obozu w wysokiej rozdzielczości. Zdjęcia można drukować lub wywołać w dowolnym punkcie fotograficznym.

Zdjęcia Dużego Obozu »

Zdjęcia z drugiego dnia Małego Obozu

Ikona do pobrania zdjęć z pierwszego dnia Małego Obozu 2015Zdjęcia z drugiego dnia Małego Obozu w wysokiej rozdzielczości. Zdjęcia można drukować lub wywołać w dowolnym punkcie fotograficznym - pobierz zdjęcia (~630 MB)

Zdjęcia z pierwszego dnia Małego Obozu

Ikona do pobrania zdjęć z pierwszego dnia Małego Obozu 2015Zdjęcia z pierwszego dnia Małego Obozu w wysokiej rozdzielczości. Zdjęcia można drukować lub wywołać w dowolnym punkcie fotograficznym - pobierz zdjęcia (438 MB)

Dzień 9 - Ostatni dzień

Obozy Letnie Karate 2015 - Duży Obóz D1 - Dzień 9Nikt w to nie wierzył, a jednak on nadszedł. Ostatni dzień na obozie. Nasze serca powoli napełniają się nostalgią. Świadomi rychłego rozstania, staramy się celebrować każdą chwilę, by wszelkie obozowe wspomnienia utkwiły w naszych głowach na długo.

Dzień 9 - Ostatni dzień »

Dzień 8 - Poszukiwanie skarbu

Obozy Letnie Karate 2015 - Duży Obóz D1 - Dzień 8Wtorek to dzień spod znaku wysiłku intelektualnego. Dzieci podzielone na „Grupy Do Zadań Specjalnych” miały za zadanie odgadnąć 21 zaszyfrowanych lokalizacji, gdzie ukryte zostały literki konieczne do odgadnięcia hasła zabawy.

Dzień 8 - Poszukiwanie skarbu »

Dzień 7 - Poniedziałek

Obozy Letnie Karate 2015 - Duży Obóz D1 - Dzień 7W nocy z niedzieli na poniedziałek nastąpiła gwałtowna zmiana pogody. Silny wiatr zagonił nad Kaleńsko ciężkie burzowe chmury, siekające rzęsistym deszczem okolicę, nie oszczędzając nikogo.

Dzień 7 - Poniedziałek »

Dzień 6 - Niedziela

Obozy Letnie Karate 2015 - Duży Obóz D1 - Dzień 6Niedziela, dzień święty mówią niektórzy. Prosimy: niech niebo się trochę zachmurzy. Nic z tego dzieciaki, prośba odrzucana. Dzisiaj Wam z Góry przysmażę ramiona.

Dzień 6 - Niedziela »

Dzień 5 - Sobota

Obozy Letnie Karate 2015 - Duży Obóz D1 - Dzień 5 Leniwa sobota :-)

Dzień 5 - Sobota »

Dzień 4 - Piątek

Obozy Letnie Karate 2015 - Duży Obóz D1 - Dzień 4O piątku! Dniu dający światło i nadzieję. Dniu, co wprowadzasz w weekendu koleje. Dałeś mi upał, wielką spiekotę. Dobrze, bom właśnie na to miał ochotę.

Dzień 4 - Piątek »

Dzień 3 - Czwartek

Obozy Letnie Karate 2015 - Duży Obóz D1 - Dzień 3Rano brygada 48 dzieci obudziła się krótko po pojawieniu się pierwszych promieni słonecznych. Prawdopodobnie spaliby dłużej gdyby nie łagodne komendy członków kadry opiekuńczej. Wobec subtelnym nawoływaniom i cierpliwym prośbom opiekunów nie sposób było okazać niesubordynacji.

Czwartek »

Dzień 2 - Trening Karate

Obozy Letnie Karate 2015 - Duży Obóz D1 - Dzień 2Letnie Obozy Karate to nie tylko nazwa, to także ciężkie treningi, wymagające zaangażowania od podopiecznych nawet wtedy, kiedy za oknem świeci słońce.

Trening Karate »

Dzień 2 - Leżing, smażing & plażing

Obozy Letnie Karate 2015 - Duży Obóz D1 - Dzień 2Co za wakacje, upał aż strach, smażą się ciała na głównej plaży. Skończyliśmy trening, wracamy do domu, dzieciaki wrzeszczą do nas z wody…

Leżing, smażing & plażing »

Dzień 1 - Przyjazd

Obozy Letnie Karate 2015 - Duży Obóz D1 - Dzień 1Długo wyczekiwany autokar w końcu się pojawił. Utrudnienia na drodze i wzmożony wakacyjny ruch był przyczyną godzinnego spóźnienia. Ostatecznie przygoda się rozpoczęła.

przywitaj ich z nami »

Dzień 4 - Pożegnanie

Obozy Letnie Karate 2015 - Mały Obóz - Dzień 4Dzieciaki jak zwykle wstały przepełnione energią i pomysłami. Całe szczęście, że sensei Piotr wstaje wraz ze wschodem słońca, ranne ptaszki miały szansę podziwiać jak mistrz hartuje swoje ciało na porannym treningu, jednocześnie nie spuszczając oczu z naszej gromadki.

żegnamy mały obóz »

Dzień 3 - Poniedziałek

Obozy Letnie Karate 2015 - Mały Obóz - Dzień 3Poniedziałek. To nie dzień tygodnia. Poniedziałek to stan ducha. Każdy wie z czym kojarzy się poniedziałek. Jak sama nazwa wskazuje poniedziałek poprzedza niedziela. Czym się różni poniedziałek od niedzieli oprócz rozmieszczenia chronologicznego?

zobacz relację z trzeciego dnia »

Dzień 2 - Kino letnie

Obozy Letnie Karate 2015 - Mały Obóz - Dzień 2Wszyscy wstali i całą grupą poszli na pyszne śniadanie. Największą popularnością cieszyły się płatki kukurydziane. Po posiłku nasi podopieczni poszli na pierwszy w tym dniu trening z sensei Karoliną i Mikołajem. Dzieci korzystały z sali z matami i uczyły się przewrotów. Po obiedzie…

zobacz relację z drugiego dnia »

Dzień 1 - Przyjazd

Obozy Letnie Karate 2015 - Mały Obóz - Dzień 1Dotarliśmy! Szczęśliwi i podekscytowanii ruszyliśmy zajmować nasze obozowe domki. Zaraz potem umyliśmy ręce i zjedliśmy obiad. Po obiedzie małe zwiedzanie ośrodka i krótka pogawędka z panią pielęgniarką. Nie zdążyliśmy nawet zaczerpnąć tchu a tu już…

zobacz relację z dnia przyjazdu »

Newsletter

Wpisz swoje dane, aby być na bieżąco z wydarzeniami w klubie!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz