Obozy Letnie Karate - Stare Kaleńsko 2015

Zdjęcia z drugiego dnia Małego Obozu

Ikona do pobrania zdjęć z pierwszego dnia Małego Obozu 2015Zdjęcia z drugiego dnia Małego Obozu w wysokiej rozdzielczości. Zdjęcia można drukować lub wywołać w dowolnym punkcie fotograficznym - pobierz zdjęcia (~630 MB)

Zdjęcia z pierwszego dnia Małego Obozu

Ikona do pobrania zdjęć z pierwszego dnia Małego Obozu 2015Zdjęcia z pierwszego dnia Małego Obozu w wysokiej rozdzielczości. Zdjęcia można drukować lub wywołać w dowolnym punkcie fotograficznym - pobierz zdjęcia (438 MB)

Dzień 4 - Pożegnanie

Obozy Letnie Karate 2015 - Mały Obóz - Dzień 4Dzieciaki jak zwykle wstały przepełnione energią i pomysłami. Całe szczęście, że sensei Piotr wstaje wraz ze wschodem słońca, ranne ptaszki miały szansę podziwiać jak mistrz hartuje swoje ciało na porannym treningu, jednocześnie nie spuszczając oczu z naszej gromadki.

żegnamy mały obóz »

Dzień 3 - Poniedziałek

Obozy Letnie Karate 2015 - Mały Obóz - Dzień 3Poniedziałek. To nie dzień tygodnia. Poniedziałek to stan ducha. Każdy wie z czym kojarzy się poniedziałek. Jak sama nazwa wskazuje poniedziałek poprzedza niedziela. Czym się różni poniedziałek od niedzieli oprócz rozmieszczenia chronologicznego?

zobacz relację z trzeciego dnia »

Dzień 2 - Kino letnie

Obozy Letnie Karate 2015 - Mały Obóz - Dzień 2Wszyscy wstali i całą grupą poszli na pyszne śniadanie. Największą popularnością cieszyły się płatki kukurydziane. Po posiłku nasi podopieczni poszli na pierwszy w tym dniu trening z sensei Karoliną i Mikołajem. Dzieci korzystały z sali z matami i uczyły się przewrotów. Po obiedzie…

zobacz relację z drugiego dnia »

Dzień 1 - Przyjazd

Obozy Letnie Karate 2015 - Mały Obóz - Dzień 1Dotarliśmy! Szczęśliwi i podekscytowanii ruszyliśmy zajmować nasze obozowe domki. Zaraz potem umyliśmy ręce i zjedliśmy obiad. Po obiedzie małe zwiedzanie ośrodka i krótka pogawędka z panią pielęgniarką. Nie zdążyliśmy nawet zaczerpnąć tchu a tu już…

zobacz relację z dnia przyjazdu »

Newsletter

Wpisz swoje dane, aby być na bieżąco z wydarzeniami w klubie!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz