Poznanskie Stowarzyszenie Karate Shotokan

Duży Obóz 1: Dzień 1 & 2 - wymiana turnusów i rozgrzewka "komórek"

Wymiana turnusów przypomina trochę napad na bank (zwłaszcza, jeśli już na samym początku operacji, zaraz po zebraniu pieniędzy i telefonów trzeba radzić sobie z policją). Należy w umiejętny, zdecydowany sposób dyrygować całą grupą, zachować maksymalną koncentrację i zapanować nad wszechogarniającym chaosem wykonując wiele rzeczy symultanicznie. 2019 D1 Relacja Dzien1

 

więcej »

Duży Obóz 1: Dzień 4 - Los na loterii

Z samego rana gruchnęła wiadomość przenoszona pocztą pantoflową, że niektóre ptaszki w lesie ćwierkają o przyjeździe sanepidu do ośrodka. Zaraz po rozruchu porannym została wprowadzona akcja „ORDNUNG”. W ruch poszły zmiotki, szufelki, wiadra z wodą a nawet miotła, na której zazwyczaj lata taka jedna baba: Jaga.
2019 D1 Relacja Dzien4 5

 

więcej »

Duży Obóz 1: Dzień 5 - krótka noc, długi dzień

Dzisiejszy dzień dla sporej grupy osób biorących udział w rozruchu rozpoczął się od wejścia do jeziora. Niektóre osoby nie wiedzieć czemu wchodziły do wody w całych ubraniach razem z bluzami dresowymi. Był to najprawdopodobniej skutek uboczny oglądania filmu do późnych godzin wieczornych. Byli też tacy, co po kąpieli na hasło instruktorów „ubrać się w kimono” szli w kimono i zasypiali na plaży.

2019 D1 Relacja Dzien5 1

 

więcej »

Duży Obóz 1: Dzień 3 - bieg australijski oraz supermoce

Od dnia wczorajszego jesteśmy bogatsi o wiedzę, że „jak ktoś jest szybki w komiksach to zostawia za sobą jakieś przecięcia powietrza albo ogień”.  Zdanie to, wypowiedziane przez jednego z członków obozu zaczęło nas nurtować do tego stopnia, że postanowiliśmy je sprawdzić. Z samego rana po śniadaniu zorganizowany został słynny, prestiżowy, wyczekiwany od roku „bieg australijski”.
2019 D1 Relacja Dzien3 5

 

więcej »

Wyczekiwana przez wszystkich relacja z Małego Obozu!

Czas rozpocząć okres zabaw letnich w Starym Kaleńsku! Najmłodsza grupa coś wam opowie na ten temat!

 

Relacja: Mały Obóz - Dzień 1 »

Terminy wyjazdów na obozy letnie 2019

Mały Obóz wyjeżdża z Poznania 17.08 (sobota), zbiórka o godzinie 9:30 na parkingu przy Hospicjum i Pasażu Handlowym na os. Rusa w Poznaniu
Duży Obóz 1 (D1) wyjeżdża z Poznania 20.08 (wtorek), zbiórka o godzinie 9:30 na parkingu przy Hospicjum i Pasażu Handlowym na os. Rusa w Poznaniu

Terminy wyjazdów »

Zgłoszenie i płatności

Karty zgłoszeń, opłaty, terminy wpłat i wiele więcej informacji dotyczących wyjazdów na Obozy Letnie 2018. Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi materiałami.

Zgłoszenie i płatności »

Obozy Letnie Karate 2019

Obozy Letnie Karate - Stare Kaleńsko 2015Od wielu lat nasze Stowarzyszenie organizuje letnie wyjazdy dla uczestników zajęć karate. Podobnie będzie w trakcie tegorocznych wakacji. W sprawdzonym na przestrzeni lat ośrodku w Starym Kaleńsku, zorganizujemy obozy dla poszczególnych grup wiekowych i zaawansowania.

Informacje o obozach »

Najczęściej zadawane pytania

Co spakować na obóz, gdzie będzie zbiórka, czy mogę zażądać faktury VAT, czy dziecko może zabrać ze sobą leki? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz tutaj.

Najczęściej zadawane pytania »

Newsletter

Wpisz swoje dane aby być na bieżąco z wydarzeniami w klubie!